Deneyimli profesyonel satış öncesi ve sonrası kadrosuyla  ve uzman teknik ekibiyle sektör lideri kuruluşlara anahtar teslimi çözümler sunmaktadır.

1999 yılından beri Vega  Yazılım Programlarının Çözüm Ortaklığını başarı ile sürdürmektedir. Bu süre içerisinde  700 ü aşkın Vega Kullanıcısına hizmet vermiştir.

Katre Bilgisayar, mesai saatleri içerisinde her türlü sorununuzu kaydedip deneyimli teknik servis elemanlarını en hızlı şekilde müşterilerine yönlendirmekte, sorunların çözümünde koordinasyon görevi üstlenmektedir.

Katre Bilgisayar, veritabanı ve uygulama geliştirme aracı bütünlüğü olan hazır ve/veya düzenlenebilir çözümler sunar.

Uyumlu ve disiplinli çalışması, uzman teknik ekibiyle sektör lideri kuruluşlara kritik operasyonlarını yönetecek Vega yazılım çözüm paketleri sunmaktadır.

Katre Bilgisayar, müşteri odaklı çalışmalarında, alt yapı ve iş süreçlerini analiz ederek, uygun çözümleri tespit eder ve bu çözümleri uygulamaya koymaya yönelik çalışmaları müşterisiyle birlikte yürütür.

Müşterisinin yapısını ve faaliyet özelliklerini esas alıp, diğer müşterilerinden edindiği tecrübeler ile bütünleştirerek, tümüyle müşteriye yönelik çözüm sunar.